Banko sąskaitos atidarymas Lenkijoje

Banko sąskaitos Lenkijoje - paslauga juridiniems asmenims


Svarbiausia informacija

Padedame Lietuvoje ir Lenkijoje registruotiems juridiniems asmenims atidaryti banko sąskaitas Lenkijoje, lenkiškuose bankuose (PKO BP, Pekao S.A., Santander Bank Polska, Alior Bank, mBank ir kituose). Jeigu bendradarbiaujate su lenkiškomis įmonėmis, jūsų įmonė yra registruota PVM mokėtoja Lenkijoje ir reikalingi jums PVM grąžinimai, ar dėl bet kokių kitų priežasčių norite turėti PLN, EUR ar kitų valiutų sąskaitą Lenkijoje - galime jums padėti.


Kaip atidaryti banko sąskaita Lenkijoje

Viskas priklauso nuo banko. Yra bankų, kurie išvis neatidaro sąskaitų užsienio kapitalo bendrovėms, ar įmonėms užsiimančioms konkrečiomis veiklomis. Dažnai bankai reikalauja įrodyti ryšius su Lenkija, pateikti ir pagrįsti objektyvias priežastis dėl kurių reikalinga jums banko sąskaita Lenkijoje.


Kokių dokumentų reikia sąskaitos atidarymui

Visų pirma reikalingi dokumentai pagal kuriuos galima bus nustatyti asmenis atstovaujančius bendrovę ir atstovavimo būdą. Tam geriausiai išimti Registrų centro Elektroninį sertifikuotą išrašą. Dažniausiai reikalingi būna ir bendrovės įstatai / nuostatai, bei dokumentai pagal kuriuos galima bus nustatyti galutinius naudos gavėjus - visos akcininkų struktūros diagramos bei Registrų centro išrašai apie juridinio asmens dalyvius ar naudos gavėjus. Dokumentai neturėtų būti senesni nei 1-3 mėnesiai (priklausomai nuo konkretaus banko procedūrų), bei turėtų būti išversti į Lenkų kalbą ir patvirtinti Lenkijos Teisingumo ministerijos sąraše įregistruoto prisiekusiojo vertėjo. Savesta teikia visų reikalingų dokumentų vertimo paslaugas.


Ar reikia atvykti į Lenkiją

Dažniausiai atvykti būtina, yra bankų kurie reikalauja atvykti du kartus arba vieną kartą, išskirtinais atvejais yra galimybė atidaryti banko sąskaitą ir nuotoliniu būdu. Atvykti privalo įmonės vadovas / vadovai, pagal jūsų bendrovės įstatuose nustatytą įmonės atstovavimo tvarką. Jeigu norėsite padaryti prieigą kitiems savo darbuotojams, buhalterijai, tada dažniausiai atvykti reikės ir visiems asmenims, kuriems norėsite padaryti individualius prisijungimus (bet procedūros gali skirtis priklausomai nuo banko).


Kiek laiko užtrunka sąskaitos atidarymas

Viskas prasideda nuo dokumentų ir duomenų surinkimo - tai gali užtrukti kelias dienas. Vertimai užtruks sekančias kelias dienas. Toliau priklausomai nuo konkretaus banko procedūrų - bankui gali užtrukti nuo 1 iki 14 dienų analizavimas jūsų pateikto prašymo ir dokumentų. Jeigu bankas akceptuos dokumentus, tada atvykus į Lenkiją banko sąskaitą turėsite iškart arba maksimaliai per kelias dienas. Tai reiškia, kad visas procesas priklausomai nuo pasirinkto banko, vertimų laiko gali užimti nuo 1 iki 3 savaičių.


Kiek kainuoja sąskaitos išlaikymas

Priklausomai nuo banko, nuo sąskaitų / kortelių skaičiaus, elektroninės bankininkystės sistemos rūšies (standartinė, korporatyvinė), mėnesiniai sąskaitos išlaikymo kaštai bus nuo 5 iki 70 eurų.Kaina už banko sąskaitos atidarymą Lenkijoje

savesta-icon

BANKO SĄSKAITA LENKIJOJE

nuo 299EUR

už visą paslaugą (be PVM)

Pastabos:
  • Kaina priklauso nuo pasirinkto banko
  • Kaina neapima vertimų (skaičiuojama po dokumentų pateikimo)
  • Kaina neapima banko mokesčio už atidarymą (nuo 0 iki 5000 pln)

Nori sužinoti daugiau
apie verslą Lenkijoje?

arba skaityk mūsų

Verslo vadovą