Vertimų biuras Lenkijoje

Lenkų - lietuvių, lietuvių - lenkų, lenkų - anglų
anglų - lenkų kalbų vertimai

Prisiekusiųjų vertėjų vertimai Lenkijoje


Svarbiausia informacija

Dokumentai kuriuos norite teikti Lenkijos įstaigoms dažniausiai privalo būti išversti į lenkų kalbą. Lenkijos įstaigos akceptuoja tik vertimus, kuriuos paruošė ir patvirtino vertėjai įrašyti į Lenkijos Teisingumo ministerijos sarašą. Dirbame su vertėjais turinčiais ne mažiau nei 10 metų patirtį savo srityje.


Vertimai raštu Lenkijoje

Mūsų vertėjai ruošia ir tvirtina dokumentų vertimus lenkų - lietuvių ir lenkų - anglų kalbomis. Mūsų vertėjų patvirtinti dokumentai akceptuojami visose Lenkijos Respublikos įstaigose ir teismuose. Turime patirtį su teismo bylomis, įmonių dokumentais ir kitais daugėlio įstaigų išduodamais dokumentais.


Vertimai žodžiu Lenkijoje

Jeigu nekalbate Lenkų kalba o reikia Lenkijoje pasirašyti dokumentus pvz. pas notarą - Lenkijos įstatymai reikalauja kad kartu su jumis būtų ir vertėjas įrašytas į Lenkijos Teisingumo ministerijos sąrašą. Mūsų vertėjai dalyvauja taip pat ir susitikimuose, derybose ar verčia sinchroniniu būdu renginiuose ir konferencijose.


Internetinių svetainių į Lenkų kalbą vertimas

Siūlome vertėjų gimusių ir gyvenančių Lenkijoje paslaugas. Norint išversti tekstus taip, kad juos suprastų tikri Lenkai bei gerai perduoti komunikato niuansus patariame vertėjus, kurių pagrindinė kalba tai Lenkų kalba. Nepatariama reklaminius tekstus versti pažodžiui, nes daugelis žodžių gali aprašyti panašų dalyką, bet pvz. ne tiksliai tą apie kurį norime pasakyti, ar su netinkančia gramatine forma, ar su lenkų - baltarusių kalbų mišiniais itt. Su klientu kuriam pristatote tokį tekstą gali būti daug sunkiau užmegzti ryšį ar sukelti jo pasitikėjimą. Geras vertimas padės kurti profesionalų ir pozityvų savo įvaizdį.Prisiekusių vertėjų Lenkijoje vertimų kainos

Nori sužinoti daugiau
apie verslą Lenkijoje?

arba skaityk mūsų

Verslo vadovą